حولنا

  • تأسست شركة İşler Makina في عام 1999 لإنتاج قطع غيار لصناعة السيارات.
  • نحن نستفيد من التكنولوجيا المتقدمة للعصر في إنتاج قوالب بثق الألمنيوم ، والتي بدأناها اعتبارًا من عام 2008.
  • Fabrikamızda bulunan 80 kişilik uzman kadromuzla müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktayız. 

  • Her gün daha da büyüyen ve hayatımızın her alanına giren alüminyum, daha hassas standartlarda profil toleranslarını ve kalıp ömrünün maksimum dayanıklılığı gibi isteklere sebep olmuştur.

    İşler Makina, son teknoloji CNC makineleriyle donatılmış, deneyimli ve uzman personelden oluşan ekibi ile, sektörün isteklerini ve ihtiyaçlarını yüksek hassasiyetle karşılayan, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarına devam ederek Türk sanayine ve ihracatına olan katkılarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kalıpçılık sektöründe teknolojinin üst düzey imkanlarını kullanarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize cevap verebilmek ve beklentilerini eksiksiz karşılayabilmek.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini benimseyen uzman kadrosuyla yenilikçi, alışılagelmişin dışında ürünler sunan, dünyada kalitesiyle bilinen bir firma olmak.

% 25

Yurtiçi Satış

% 75

İhracat

Aylık 700 adet

Kalıp Üretimi

80

Kişilik Uzman Kadro

İşler Makİna

Müşteri Portföyü

Başta Rusya Federasyonu, Ukrayna, Belarus, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Tacikistan, Lübnan, Suriye, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ürdün, Tunus, Cezayir, Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan, Fransa, Yunanistan, Nijerya, Cezayir, Ürdün, Romanya ve Macaristan olmak üzere toplam 25’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ali Rıza İŞLER

Yönetim Kurulu Başkanı

Tayfun TURCAN

CEO

Murat ÜSTÜN

Genel Müdür

Rıza TURCAN

Genel Müdür

Fatih İŞLER

Finans Müdürü